Наші традиції та досягнення

Діяльність ДНЗ направлено на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників завдяки напрацюванням вихователів Биш О.Г., Бевз Т.В. Бобейко І.М., Бойко О.В.-

Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система, з допомогою творчого підходу до своєї роботи музичного керівника Коваль Світлани Василівни. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівником свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль " Зірочки ", на якому вихованці нашого садочку неодноразово займали призові місця та ставали володарями  Гран-прі; конкурси малюнків, фестивалі  та інші.В дошкільному навчальному закладі працює гурток іноземної мови (англійська).З дітками займаються кваліфіковані педагоги.Під час проведення Олімпійського тиждня діти нашого садочка досягли чудових результатів.