Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1. Директор ДНЗ має розглянути звернення у встановленому порядку.

2. Директор ДНЗ створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

3. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ДНЗ повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

4. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в дошкільному навчальному закладі №19 «Дзвіночок» на 2022/2023 н.р.

Термін

виконання

Відмітки про виконання

1.