Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

9 груд. 2022

В рамках акції було проведено наступні заходи:

1) З метою формування доброзичливого ставлення один до одного, розвитку товариськості та взаємоповаги з вихованцями старшої групи проведене заняття "Ми - дружні хлопці та дівчата".

2) 30.11.2022 року в ДНЗ №19 "Дзвіночок" було проведене тренінгове заняття для педагогів "Вчимося розуміти дітей".

3) Лекція для педагогічного колективу "Особливості спілкування з дітьми, які постраждали від насильства"

4) До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з вихованцями середньої групи проведене заняття "Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати".

5) З метою профілактики домашнього насильства з вихованцями було проведене заняття "Твоє тіло належить тобі", на якому діти ознайомились з правилами безпеки свого тіла.

6) З метою профілактики з питань запобігання торгівлі людьми з виховацями середньої та старшої групи було проведене заняття "Обережно - незнайомці".