Навчальний процес

Мова навчання в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 19 "Дзвіночок" - українська.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

ДНЗ №19 здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення і затверджується на засіданні педагогічної пади.

Навчально - виховний процес здійснюється відповідно до вимог чинного законодовства та програм розвитку дитини дошкільного віку "Дитина" та програми розвитку дітей старшого віку "Впевнений старт".                                                                                                                     Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів,забеспечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.                У зв язку з процесами модернізації дошкільної освіти великої уваги набуває створення сприятливих умов для розвитку дитини. Цьому сприяє впровадження елементів інноваційних освітніх технологій у навчальний процес, забеспечення педагогічного колективу новою методичною літературою, періодичними підписними видпннями, сучасним дидактичним матеріалом.                                                                                                                               В дошкільному закладі постійно проводиться аналіз кваліфікаційного рівня педагогів та доцільність їх розстановки. Розстановка педагогічних кадрів відбувається із врахуванням стажу та досвіду роботи.
Змістовні напрямки освітнього процесу на 2022-2023 н.р.
  1. Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку.
  2. Формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку.
  3. Створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.
  4. Гра, як природний ресурс дитини для подолання кризових ситуацій.
Завдання на оздоровчий період на 2022-2023 н.р.
  1. Забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей  влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо – розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.
  2. Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати).
  3. Активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах спеціального  дошкільного закладу та родини влітку.